KURUMSAL

Kurumsal

Firmamız ALTINYALDIZ olarak 1970 yılından itibaren plastik hediyelik eşya ve oyuncak imalatı yapmakta olup 2000 yılında ARAS GIDA yı bünyesine katarak oyuncaklı şeker üretiminde faaliyet göstermektedir.
11000 m2 kapalı alanda oyuncaklı şeker , sürpriz yumurta , kokolin draje ve draje şeker olarak üretim yapmaktadır. Yeniliklere ve gelişmelere açık olarak yerel ve uluslararası pazarda yoluna devam etmektedir.

2010 tarihinde ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 9001 Kalite Belgeleri alınmıştır.
Üretim tesislerimiz modern teknoloji ve hijyenik şartlarda EN İYİ KALİTE ürünü tüketiciye sunmak için üretim yapmaktadır.
ARAS GIDA olarak sektörde markalarımızı yaşatmak amacıyla ; Kalite ve Gıda güvenliği kurallarını esas alarak müşteri memnuniyetini ön planda tutup çalışmalarına devam etmektedir.

separator

Vizyon & Misyon

Vizyon

Yeniliklere açık , Müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteden ön planda tutup , üst düzey çalışan ; firma bilincinde en iyiyi ölçü ve esas alan , araştırma ve geliştirme ağırlıklı bir sistemi benimsiyoruz.

Misyon

Evrensel bir gıda üretim fabrikası olarak , Gıda güvenliğini esas alarak müşterilere hızlı cevap verebilecek kapasitede teknolojik makineler ile tam hijyenik bir ortamda müşterilerimize kaliteli ürünleri ulaştırabilmektir. ARAS Gıda ilerlemeye açık ve her gün gelişen bir yol izlemektedir.

separator

Kalite Anlayışımız

*Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak,
*Yasal gereklilikleri esas alarak,
*Hammadde alım aşamasından son ürüne kadar,
*Gıda güvenliği yönetim sistemi ve hijyen kuralları dahilinde,
*Yüksek verimlilikte ve zamanında üretim yapmaktadır

to top button